Görsel & Medya Kütüphanesi

Görsel & Medya Kütüphanesi ekle

Univadis’in herhangi bir sayfasından bu uygulamaya, uygulama panelinizden erişebileceksiniz.

Pratiğinizle ya da hastaların belirli diyagnozlarıyla ilgili 60,000 'den fazla medya kaynaklarını araştırın.
Görsel & Medya Kütüphanesi uygulaması sürekli güncellenen 60,000'den fazla medikal videolara, görsellere, taramalara, grafiklere, sunumlara ve diğer medya tiplerine yüksek standartlardaki bir arama formatında erişim sağlar.
 
Görsel & Medya Kütüphanesi'ndeki içeriği uzmanlığa, durumlara, formata, veya içerik sağlayıcısına göre sayfanın sol tarafındaki filtreleri kullanarak organize edebilirsiniz. Tüm görseller yüklenebilir, basılabilir, sunumlarda veya pratiğinizde kaynak olarak kullanmanız için transfer edilebilir. 

Başa dön

İçerik sağlayıcı(lar) hak.

Online sunulan medikal bilgilerin ve araçların en güvenilir ve ilgili yayımcılarını biraraya getirmek için sıkı çalışıyoruz. Partnerlerimiz bağımsız, sağlık hizmeti profesyonellerine günlük pratiklerinde hasta sonuçlarını ilerletmeye yardımcı olan kaliteli içeriğin üçüncü parti sağlayıcılarıdır. 

Merck Publishing  Group

Bir yüzyıldır, Merck Publishing Group doktorlara, hemşirelere, kimyagerlere, veterinerlere, eczacılara ve diğer sağlık hizmeti profesyonellerine güvenilir medikal ve bilimsel bilgiler üretmeye adanmıştır. Merck Araştırma Laboratuvarları partnerliğinde, şirket en çok satan referans kitaplarını kar amacı gütmeyecek esasla, dünyanın en iyi, en güncel, en erişilebilir ve en ilgili kaynaklardan bazılarını sunmaya odaklanmıştır.