eEğitim

eEğitim ekle

Univadis’in herhangi bir sayfasından bu uygulamaya, uygulama panelinizden erişebileceksiniz.

Kanıta dayalı online öğrenme modelleri ile alanınızdaki gelişmelerin en ileri noktasında kalın.
Tıp her gün yeni zorlukları ve yeni çözümleri getirmektedir. Tedavi ve yönetimi konusunda trendleri anlayabilmek için hastalarınız size güvenmektedir. eEğitim uygulamamız; kredisiz, uzmanlık odaklı eğitimler ve aktiviteler üzerinden fikir liderlerinden en güncel gelişmeleri keşfetmenizi sağlamaktadır.
 
Online öğrenim kütüphanemizdeki her modül, medikal eğtimin güvenilir sağlayıcıları tarafından bağımsızca geliştirilmiştir. Bu sağlayıcılar; dünyadaki belli başlı akademik enstitülerin öncü fakülteleriyle güncel trendleri belirlemek ve bunlara güncel prosedür ve tekniklerle detaylı karşılık vermek için işbirliği yapmaktadır.
 
Modül içeriği hastane ve temel tıpta her gün karşılaştığımız hassas konulara ve zorluklara derinlemesine bir anlayış sağlamak için görüşmeleri, vaka çalışmalarını, klinik egzersizlerini, yorumlarını, ve sunumları kapsamaktadır. Her biri, uzmanlığınız ve pratik alanınızla en ilgili oturumları seçmenize yardımcı olmak için kısa bir özet, öğrenim hedefleri, referanslar ve süre bilgisi içermektedir.

Başa dön

İçerik sağlayıcı(lar) hak.

Online sunulan medikal bilgilerin ve araçların en güvenilir ve ilgili yayımcılarını biraraya getirmek için sıkı çalışıyoruz. Partnerlerimiz, sağlık hizmeti profesyonellerine günlük pratiklerinde hasta sonuçlarını ilerletmeye yardımcı olan kaliteli içeriğin bağımsız üçüncü parti sağlayıcılarıdır. 

 

IMP

International Medical Press, CME-sertifika programlarını içeren bağımsız medikal eğitimlerde uzmanlaşmıştır. Akademik institülerdeki fakülteler ve dünya çapındaki hastanelerdeki kalıcı ilişkilerin desteği üzerinden IMP, çeşitli terapötik alanlar karşısında  ürünler ve servisler sağlamaktadır. Bu alanlar  workshopları, meslektaş yorumlarından oluşan makaleleri, ve modern multimedia teknolojileri kullanılarak geliştirilmiş  yüksek interaktif eEğitim eğitimlerini içermektedir.

 

Nutricia Advanced Medical Nutrition

Nutricia, hastalık yönetiminde Advanced Medical Nutrition kullanımına öncelik etme misyonuna sahip Danone'nin bir sağlık hizmeti birimidir. Nutricia, hastalara kanıtlanmış faydalar ve daha iyi klinik sonuçları verebilmek için bilime dayalı besine odaklanmaktadır. Şirket; doktorların, sağlık hizmeti profesyonellerinin, ve hastabakıcılar partnerliğinde çalışmaktadır. Çok çeşitli durumlardaki ve yaşlardaki gruplara ürünlerin geniş ve eşsiz portfolyosunu iletmektedir. 

 

Concept Infos (VDA Prod)

Concept Infos (VDA Prod) CME programlarını içeren bağımsız medikal eğitimlerde uzmanlaşmıştır. Akademik institülerdeki fakülteler ve dünya çapındaki hastanelerdeki kalıcı ilişkilerin desteği üzerinden IMP, çeşitli terapötik alanlar karşısında  ürünler ve servisler sağlamaktadır.

 

Ürünler medikal alıştırma modüllerini ve modern multimedia teknolojileri kullanılarak geliştirilmiş yüksek interaktif eLearning eğitimlerini içermektedir.