Konferans Raporları

Konferans Raporları ekle

Univadis’in herhangi bir sayfasından bu uygulamaya, uygulama panelinizden erişebileceksiniz.

Pratiğinize ara vermeden en son güncellemelere sahip olun.
Dünyadaki konferansların en güncel medikal gelişmelerini nerede olursanız olun takip edin. Konferans raporları uygulaması hastalarınıza ya da pratiğinize ara vermenize gerek kalmadan medikal ilgi alanınıza göre konferans gidişatlarına gözatmanızı sağlamaktadır.
 
Sunumdan kısa süre sonra dosyalanmış bir sürü haber yazısı ile, uzmanlığınızdaki yeni gelişmelerden haberdar olmak için günlerce ya da haftalarca beklemenize gerek kalmayacak. Yazılar kilit fikir liderlerinin podcastlerine ya da videolarına erişimi ve her konferansın üzerinde durduğu denelemelerin ve çalışma haline olan araştırmaların bir özetini içerir.
 
Yazıları basabilecek ve içeriği meslektaşlarınızla ya da hastalarınızla paylaşabileceksiniz veya PDF dosyası olarak indirebileceksiniz. Ayrıca herhangi bir raporu daha sonra erişmek üzere Seçimlerim kısmına ekleyerek kaydedebileceksiniz. 

Başa dön

İçerik sağlayıcı(lar) hak.

Rsi İletişimleri

Rsi İletişimleri, Web sitesi ve podcast aracılığı ile sağlık hizmeti profesyonelleri için eğitim programları ve medikal haber raporları oluşturmaktadır. 1976'da kurulan şirket, profesyonellerin pratik ihtiyaçları için öncü teknolojileri uygulamaktadır. Sonuçlanan çözümler; medikal yayıncılar, medikal topluluklar ve okullar, kar amacı gütmeyen organizasyonlar ve devlet ajansları için inovatif iletişim programlarını içermektedir.