Anatomik Örneklemeler

Uygulamaları keşfet

Anatomik Örneklemeler ekle

Univadis’in herhangi bir sayfasından bu uygulamaya, uygulama panelinizden erişebileceksiniz.

Muayene sırasında hastalarınızla anatominin çoklu görsellerini paylaşın.
Hastalarınız ve öğrencilerinizle paylaşabileceğiniz veya sunumlarda kullanabileceğiniz bir araç olan Natom'un Anatomik Örnekleri insan vücudunun detaylarını birçok katmanda incelemenize yardımcı olmaktadır.

Uygulama, anatominin her bir katmanı için bir dizi görünüme farklı yakınlaşma seçenekleri sunmaktadır. Aynı zamanda vücudun her bir organı ve bölümü için tanımlarla birlikte belirli organlara ait ana patolojiler hakkında kolay anlaşılabilir bilgiler  bulacaksınız.

Natom Anatomik Örnekleri tüm sağlık profesyonellerine açık ve erişilebilirdir. Örneklere kolaylıkla yakınlaşabilir (zoom) ve görselleri profesyonel kullanım amaçlı bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Başa dön

İçerik sağlayıcı(lar) hak.

Callimedia
Callimedia sağlık sektöründe dijital, eğitim, anatomi ve iletişim çözümlerinde bir pazar lideridir. Callimedia uzmanlaşmış ürünler ve servisler farmasötik laboratuarlar, medikal ekipman üreticileri, medikal tanı şirketleri, dünya çapındaki bilimsel kuruluşlar hükümet dışı organizsyonlar ve hasta dernekleri dahil tüm sağlık sektörü profesyonellerinin kullanımına açıktır.