Univadis Hakkında

Univadis Hakkında

Univadis Hakkında

Dünya standartlarında medikal içerik

Detaylı klinik kaynaklara serbest erişim

En güncel JAMA çalışmalarının yazarları ile özel ropörtaj videoları. The Lancet'ten tam metin makaleler. Hesaplayıcılar ve açıklamalı CT görselleri. Univadis, meslektaşlarınız tarafından yorumlanmış, kanıta dayalı klinik kaynaklara kullanımı kolay ve her yerden tek tuşla ulaşabileceğiniz bir platformda bir araya getirmektedir.

Zekice ve daha hızlı arama seçenekleri

İhtiyacınız olan cevaplar, hemen şimdi

Univadis aradığınız bilgileri kaliteli medikal içeriğe sahip geniş bir kütüphaneden arayabileceğiniz birçok yöntem sunmaktadır. Türe göre arayabilir ya da spesifik terimler kullanarak ilgili sonuçlara hızlıca odaklanabilirsiniz.

Univadis Hakkında
Univadis Hakkında
Univadis Hakkında

Uyarlanabilir tasarım

Her tür cihaz ile mobilite sağlayabilmek için yapılandırılmıştır.

Univadis, yalınlık, kullanım kolaylığı ve her tür akıllı telefon, tablet veya web aracı ile tam uyum sağlayabilmek için zekice tasarlanmıştır. Hangi araçla ulaştığınızın önemi olmadan aynı paha biçilmez içeriğe, güçlü performansa ve yetenekli özellikleri her platformda bulabileceksiniz.

Günlük pratiğiniz için önceliklendirilmiştir.

Önemli olan içeriğe hızlıca erişilebilir.

Hesap oluşturup uzmanlığınızı seçtikten sonra, Univadis deneyiminizle alakalı içerikleri size ulaştırmak için çalışır. Siz buradan hangi uygulamaları yükleyeceğinize, hangi kaynakları kullanıma hazır tutacağınıza ve hangi bilgileri paylaşmak üzere kaydedeceğinize karar verirsiniz.

Univadis Hakkında